LABEL: Label O
PRODUCER: Martin Hrubý

Chystané album

Připravuji jednoduché písničky pro duchaplné, tedy takovou potravu pro ducha oduševnělých. Pouze lahůdky pro gurmány, žádný fast food pro masy. A tím, že si zakládám na prvotřídní kvalitě všech ingrediencí, je to finančně velmi náročný koníček. Pokud Vám v mé restauraci chutná a nehodláte utíkat bez placení, je možné přispět. Abych mohl novou desku vydat, musím dát nejdříve dohromady minimálně 200 tisíc korun.

1. Kupte zajíce v pytli – mou novou dosud nenahranou desku. Pošlete mi 233,- Kč na účet č. 43-3695160257/0100 vedený u Komerční banky s variabilním symbolem 4 a do zprávy pro příjemce uveďte Vaši poštovní adresu, na kterou Vám CD zašlu, jakmile bude na světě. Najde-li se pouhých 1000 hostů, ochotných v mé “restauraci pro ducha” zaplatit, mám vyhráno! (V ceně je i poštovné a balné.)
Majitelem účtu jsem já, Martin Hrubý, a ručím Vám za to, že pokud by z nějakých příčin nemohlo být CD dokončeno, peníze Vám vrátím.

2. Dejte mi příležitost si peníze vydělat – jsem muzikant z povolání a mám bohaté zkušenosti s hraním na svatbách, plesech a vůbec večírcích všeho druhu. Webovou prezentaci mé zábavové kapely s převzatým repertoárem ideálním k těmto účelům naleznete na adrese www.partyleaders.cz

3. Staňte se mecenášem umění! Přispějte mi sponzorským darem. Jsem přesvědčen, že stvořím prestižní umělecky hodnotné hudebně literární dílo.

První ochutnávky jsou pro Vás již připraveny. Na tento způsob se budu snažit sestavit celé LP menu.

© Martin Hrubý, Appmine 2019