Foto z natáčení, díl 1.

Protože s námi byl v horách sám Vojta Hurych osobně, mohu se tu s vámi podělit o historky z natáčení krásně ilustrovaně.

Miluju Krkonoše! Nejvíc teda s běžkama na nohou, ale i s ploutvema to tam stojí za to. A ve společnosti pětinásobné mistryně ČR v moderní gymnastice, krásné a milé Moniky Vlčkové, to byl na hřebenech hotovej ráj na zemi!

Pracovali jsme s příběhem. Na příběhu je ostatně postavena většina našich písňových textů, včetně “Letu balónem”. Snažili jsme se proto příběh dostat i do videa. Toto je scéna po deseti letech. Pro mě vypadat staře už není zas takový problém, s Monikou bylo práce daleko víc…

Mám neuvěřitelné štěstí nejen na počasí, ale hlavně na lidi. Při natáčení tohoto klipu jsem si to opět uvědomil. Vsadil jsem na kluky z All 4 Bands, kteří se rozhodli kameru a režii svěřit Pokymu. Náročnou roli přijala Monika Vlčková. Ve všem vstříc mi vyšli na Luční boudě. A vše do sebe zapadlo a zafungovalo tak dokonale, že se mi z toho točí hlava ještě teď. Děkuji, děkuji, děkuji!

© Martin Hrubý, Appmine 2019