RELEASED: 17.4. 2020
LABEL: Label O
PRODUCER: Martin Hrubý

Lucerna v moři

Od pátku 17. dubna 2020 bude virtuálním světem znít sbírka písní „Lucerna v moři“. Zhmotněná však zatím není. A přitom by mohla být. Vypadala by takto.

Snad se brzy dočká, až přijdou lepší časy. Až bude opět možné uživit se muzikou. Vše je připraveno, jen to poslat do výroby a mít čím zaplatit.
Omlouvám se všem trpělivým čekatelům, kteří mě v průběhu posledních tří let podpořili a desku si zakoupili v předprodeji. Třeba se ještě najde nějaký mecenáš umění a „Lucerna v moři“ rázem spatří světlo světa. Čtyři štědří lidé už se našli, tak proč by se nemohli najít i další?

Za sponzoring alba děkuji: David Marek (www.italiaincucina.cz), Pavel Kodýtek, Eva Bělinová a Libuše Marková.

Za zakoupení alba v předprodeji děkuji: Marián Krlička, Pavla Moudrá, Libor Doležal, Jitka Čejková, Barbora Hurychová, Vendula Václavková, Jakub Jerhot, Miloš Makovec, Alice Pljonkina, Pavel Klíma, Helena Trojáková, Monika Nádvorníková, Mirka Hrušková, David Tomaier, Jan Kotlářík, Dušan Vainer, Karolína Částková, Johana Hrnčířová, Jiří Částka, Jakub Nývlt, Klára Musilová.

(Výše jmenované prosím o zaslání e-mailové adresy, na kterou si přejí, pokud si přejí, zaslat zatím jen digitální podobu alba ve formátu WAV a MP3. Zhmotněná verze Vám přijde poštou doufám nejpozději do Vánoc. :-)

Nemáte chuť se přidat, prosím? Můj účet vedený u Komerční banky má číslo 43-3695160257/0100.
• Uvedete-li svou e-mailovou adresu a variabilní symbol 444, zašlu Vám za 199,- Kč odkaz na elektronické stažení alba „Lucerna v moři“ ve formátu WAV i MP3.
• Uvedete-li své jméno, adresu poštovní i e-mailovou a variabilní symbol 4, zašlu Vám za 349,- Kč album „Lucerna v moři“ knižně s vloženým CD, plus odkaz na elektronické stažení alba ve formátu WAV i MP3.
• Rozhodnete-li se být mecenášem a přispět výraznější sumou, domluvme si podmínky sponzorství individuálně, prosím. Například místa v bookletu a zde na webu pro poděkování a Vaše logo je zatím spousta…

Album jsem nahrál v maximální pro mě dosažitelné kvalitě s elitní sestavou studiových hráčů. Nešetřil láskou, pílí, časem a tím pádem ani penězi. Nevím, snad je to na nahrávce slyšet a nebylo to marné.

Autorem či spoluautorem většiny písňových textů je VOJTĚCH PROBST. Hudebním producentem je YARDA HELEŠIC. Album nahrála kapela ve složení YARDA HELEŠIC, JOSEF ŠTĚPÁNEK, JAN STEINSDÖRFER, JAKUB VEJNAR a DAVID LANDŠTOF. Na albu hostují BARBORA ŠEDIVÁ, BHARATA RAJNOŠEK, KAREL MAŘÍK, KAREL HOLAS, ŠTĚPÁN JANOUŠEK, PETR ŠEVČÍK, JIŘÍ ČÁSTKA a TOMÁŠ MOUŘENEC.

Zvukovým mistrem při nahrávání ve studiu Svárov 5. 6., 8. a 9. 8. 2018 a 10. 9. 2019 byl LUKÁŠ MARTINEK, který album také smíchal. Zvukovým mistrem při nahrávání v Barrandov Sound Music Studiu v době od 7. 6. 2018 do 8. 1. 2020 byl YARDA HELEŠIC. Mastering alba provedl STEVE CORRAO v Sage Audio studiu v Nashville, Tennessee, USA.

Design © JIŘÍ TROSKOV, 2020
Fotografie © VOJTĚCH HURYCH, 2019 a 2020

Videoklipy singlů tohoto alba:

© Martin Hrubý, Appmine 2019